Nora vishet në kompletet më të bukura, lë ‘gojëhapur’ në imazhin e fundit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në kompletet më të bukura. E me këtë pamje, Nora ka lënë pa fjalë ndjekësit.