Nuk do ta besoni çka bën vajza e Donika Kadaj-Bujupi për fitoren e Ahmetit (Pamje)

Ndër të shumtët njerëz që qëndruan sonte në sheshet e Prishtinës për të festuar fitoren e Shpend Ahmetit në Prishtinë , ishte edhe vajza  e deputetes Donika Kadaj-Bujupi.

Ajo është parë në sheshet e Prishtinës duke qëndruar afër  përkrahësve të Vetëvendosjes, shkruan Indeksonline.

Më poshtë keni disa fotografi të vajzës së deputetes Kadaj-Bujupi.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)

SHPËRNDAJE