Nuk do ta besoni kush është këmbësori që vdiq në Arllat

Policia raporton se këmbësori që u godit mbrëmë në fshatin Arllat është shtetas i Shqipërisë.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00 derisa këmbësori është goditur nga një veturë me lëvizje ku këmbësori ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.

SHPËRNDAJE