Nuk do ta besoni kush po e zëvendëson Ronaldon te Real Madridi

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Real Madrid po e kërkon një zëvendësues të Cristiano Ronaldos që kaloi te Juventusi.

Skuadra spanjolle e dëshiron me ngulm një lojtar që do ta zëvendësoj portugezin.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Real Madridi dëshiron që ta transferoj Rahem Sterlingun në afatin e janarit.

Madrilenët janë të gatshëm që të paguajnë plotë 100 milionë funte, por që Manchester City kërkon 120 milionë./ORAinfo/

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE