Nuk do t’iu besoni syve, shikoni ҫfarë ka ndodhur me fytyrën e Adelina Tahirit

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se i ka bërë një trajtim fytyrës dhe po duket shumë e relaksuar.

SHPËRNDAJE