Nuk e besoni si e uroi Rita, Madonnën për ditëlindje (Foto)

Këngëtarja e njohur botërore, Madonna, e cila njihet edhe si diva e muzikës feston ditëlindjen.

Madonna pranoi urime të shumta nga fansat, miqtë, familjarët dhe kolegët e saj, shkruan lajmi.net.

Në mesin e këtyre të fundit, ajo mori një urim special edhe nga këngëtarja kosovare, Rita Ora.

 

Përmes një fotografie postuar në rrjete sociale, Rita shfrytëzoi rastin ta uronte Madonnën, por interesant ishte fakti që ajo kishte përzgjedhur një foto ku dyshja janë bashkë në skenë dhe kanë ngritur gishtin e mesit.

“Urime ditëlindjen mbretëreeeeeeeshë” shkruan Rita në urimin e saj.

Image