Nuk e keni parë asnjëherë, po a e dini se çfarë djali të pashëm ka Cima?

Humoristi i njohur, Rasim Thaçi, ka kohë që nuk është parë në ekranin kosovar me ndonjë nga skeqet e tij.

Mirëpo, Cima do të mbahet mend shumë gjatë për humorin e tij ndër gjenerata,.

Ai është një familjar i mirë dhe nuk nguron që portretet familjare t’i shpërndajë edhe për fansat e tij.

Së fundi një fotografi me djalin e tij ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e tij, por ajo që bie në sy është ngjashmëria e madhë që kanë babë e bir.

E padyshim në mbishkrimin e fotografisë që ka edhe një batutë nga Cima. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE