Nuk e zë as fustani! Bleronës gati sa nuk i ‘shpërthen’ gjoksi

Moderatorja e RTV21 është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Bëhet fjalë për Blerona Zeqirin, e cila përflitet çdoherë për fizikun dhe format bombastike që ka. E tillë shfaqet edhe në imazhin e fundit teksa ka të veshur një fustan ngjyrë të bardhë.

Asetet e bujshme gati sa nuk i ‘pëlcasin’ në këtë paraqitje të zjarrtë.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Ndryshe, Blerona është mjaft e angazhuar në programin e saj ‘1 kafe prej shpisë’, ku edhe sjellë rubrika të ndryshme./Magazina al

Shikoni fotografinë e Blerona Zeqirit:

SHPËRNDAJE