Nuk po mbushet mend, Kim ju sjell sërish foto komplet cullak +18

Parfumet e saj KKW dolën në treg vetëm gjashtë ditë më parë.

Por Kim Kardashian dëshiron të sigurohet se aroma e re, e cila kushton 60 dollarë për shishe, do të shitet shumë shpejt.

—————————————
Hakmarrja e prishtinases: Alba e akuzon të dashurin e se tradhtoj me Tringën, shoqen më të ngushtë

—————————————

Dhe ylli i televizoneve di ta bëjë këtë më së miri duke mos hequr dorë nga zhveshja. Kim ka pozuar nudo duke lyer të gjithë trup me krem për të mbrojtur modestinë.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Ajo vuri në pah format e saj bombastike dhe si gjithmonë u dukej shumë seksi.

SHPËRNDAJE