‘Nuk qenke gjë në krevat’, Belinda vë keq në siklet Muharremin

Dje në mbrëmje i ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ishte këngëtari i muzikës tallava, Muharrem Ahmeti.

Belinda, velina e emisionit, kishte përgatitur një pyetje shumë të sikletshme për mbretin e muzikës tallava.

“Çfarë domethënë kjo rrak tak tak se në gjithë karrierën tënde nuk mbahesh as për sherre, as për skandale. Mos do të thotë që je i keq në krevat?”, e pyeti Belinda këngëtarin.

Muharremi u vendos shumë në siklet dhe nisi të qeshte. Ndërkohë Enca dhe Ermali po përpiqeshin të gjenin se çfarë do të thonte rima rrak tak tak. Muharremi preferoi të mos i jepte përgjigje Belindës dhe nuk dha asnjë shpjegim për kuptimin e rimës.

SHPËRNDAJE