Nusja dhe dhëndri kishin përgatitur surprizë për dasmorët, befasohen të gjithë

Videoja e dasmës së Valmirit dhe Suherës, e publikuar në YouTube, është një nga videot më të shikuara të dasmave në Kosovë.

Në videon e publikuar në YouTube, që ka më shumë se 6 milionë shikime, dhëndri dhe nusja shihen duke bërë diçka shumë të veçantë në dasmën e tyre.

Për të kuptuar se për çfarë bëhet fjalë, shikojeni videon më poshtë:

SHPËRNDAJE