Nusja e Goldit e ka ‘pikturuar’ vetën, do të ‘shokoheni’ me këtë postim të saj

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.
Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ku shihet pranë bashkëshortit të saj, Emirën i dolën në pah ndërhyrjet në buzë e mollëza.

Por, pos kësaj edhe grimi i rëndë e bën atë të duket si të ishte e ‘pikturuar’.

SHPËRNDAJE