Nusja e Goldit lajmërohet nga vendi i punës, është veshur e rregulluar si zonjë e rëndë

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet nga vendi i punës dhe po duket si zonjë e vërtetë.

SHPËRNDAJE