Nusja e Milotit vishet sërish me dimija, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

Milot Rashica është futbollisti i kombëtares kosovare.

Ai është tejet i suksesshëm si në ekipin e tij në Gjermani ashtu edhe me kombëtaren.

Vëmendje të madhe në publik po merr edhe jeta e tij private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me dimija dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE