Nusja e provokon burrin gjatë prerjes së tortës: Shikoni reagimin zemërues të tij (VIDEO)

Dasma duhet të jetë një nga ditët më të lumtura të jetës suaj. Familja dhe miqtë do të jenë të mbledhur në një vend, ju do dukeni e mahnitshme me vello dhe do hani së bashku nga torta e shijshme.

Dasma mund të jetë edhe shumë stresuese për çiftin, veçanërisht për dhëndrin në videon më poshtë, të cilit i humb durimi pasi që nusja fillon të bëj shaka në momentin kur i jep atij tortën, kjo sjellje nuk i pëlqen aspak dhëndrit i cili inatoset shumë duke vepruar edhe më keq pas kësaj dhe duke e vënë në pozitë edhe më të keqe nusen në sy të të gjithë të pranishmëve.

Një dhëndër që nuk pranon aspak shakatë!(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)

Shikojeni videon më poshtë:

SHPËRNDAJE