Nusja e tij u bë ‘modele’, por pse Meda u nervozua kaq shumë?

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, prëcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

E mbrëmë ata kanë qenë bashkë me djalin në mbrëmjen e modës Prishtina Fashion Night.

Në foton në fjalë, Meda duket paksa i nervozuar në fytyrë.

Duket se kjo është një formë e Medës për të bërë foto.

SHPËRNDAJE