Nxehen temperaturat për ata që janë të dobët nga zemra: Ruset çmendin turistët në Dhërmi

Temperatura sot gjatë ditës në plazhin e Dhërmisë po shënojnë 30 gradë Celsius, ku turistë të shumtë kanë zënë çadrat për të bërë plazh sot.

Por, diçka më ndryshe se plazhet e tjera të Shqipërisë po del të jetë në Dhërmi, turistët e huaj nga Rusia dhe Anglia kanë zgjedhur që verën ta kalojnë në Shqipëri.

Metro po qëndron në Dhërmi dhe ju sjell disa foto nga atmosfera që po mbizotëron këtu./gazetametro.net