Oriola e “trazon” detin me këto poza

Oriola Marashi nuk heziton asnjëherë të provokojë me asete e saj.

Modelja e njohur ka linja “përvëluese” dhe ato i shfaq në çdo paraqitje që bën.

Në një postim të bërë së fundi në rrjetet sociale, Oriola ka ardhur më e “nxehtë” se kurrë më parë.

Oriola ka treguar linjat impressive derisa ka pozuar nga deti, vetëm në bikini, duke vënë në pah linjat bombastike trupore.