Oriola Marashi përdor gjoksin për të dërguar ‘sinjale’

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka qenë prej kohësh në qendër të mediave rozë, për shkak të fotove dhe videove mjaft provokuese që ajo publikon në rrjetet sociale, por jo vetëm.

Vetëm pak ditë më parë Oriola u kap me lëndë narkotike nga policia në Tiranë.  Por teksa qëndroi në heshtje për çfarë ndodhi me të duke mos dhënë asnjë prononcim për mediat, Oriola sëfundmi përmes disa fotove në rrjetet sociale ka publikuar disa pamje të saj sa provokative edhe qesharake.

Teksa ka qenë në një restorant, e veshur me një fustan me dekolte të hapur që i nxjerr në pah asetet e saj, ajo ka bërë disa mbishkrime që i “plotëson” me  gjoksin e saj.

Boom, google, zoom e fjalë të tjera si këto Oriola i ka shkruar mbi foton e saj me gjoksin e ekspozuar./dosja

SHPËRNDAJE