Oriola Marashi preferon sa më pak rroba në trup, vjen sërish joshëse

Oriola Marashi ka treguar sërish shumë.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk duron shumë rroba në trup.

Ajo ka pozuar sërish joshëse në Instagram dhe në fotot që i ka postuar në sy bie gjoksi i saj bombastik dhe këmbët e gjata.

Ndryshe ajo duket e me shumë stil.

 

View this post on Instagram

 

🥕🥑🥒🥦🥬🌽

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

SHPËRNDAJE