Oriola Marashi sapo ia vuri flakën Instagramit me këto foto

Modelja shqiptare provokon shpesh në rrjetet sociale.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi është tejet aktive në rrjete sociale e cila shfaqet goxha seksi.

Ajo sapo ka hedhur disa fotografi në Instagram me të cilat lirshëm mund të thuhet se ia vuri flakën teksa shfaq asetet e bujshme të saj.

Jo më kot konsiderohet si njëra nga femrat më joshëse shqiptare dhe këtë vazhdon ta dëshmojë çdo ditë.

Marashi deri më tani ka promovuar brende nga më të ndryshmet e së fundmi këto të brendit turk Tariz Ediz.

SHPËRNDAJE