Oriola me foto provokuese nga Dubai

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ndodhet me pushime në Dubai.

Ata që e njohin e dinë që Oriola i ka në qejf fotosesionet dhe në Instagram ndan shpesh nga ato atraktive.

Së fundmi modelja i ka publikuar disa foto nga pushimet në Dubai dhe mezi njihet në këto imazhe.

Megjithatë format e saj trupore bien në sy dhe duket tejet seksi

SHPËRNDAJE