Oriolën e fotografojnë nga prapa në banjo, ky detaj merr vëmendje

Oriola Marashi ka publikuar një imazh shumë joshës.

Oriola Marashi ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq shumë provokuese, shkruan lajmi.net.

Modelja pozoi me bikini në banjo, ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek të pasmet dhe gjoksi bombastik i saj.

“3fletsh Marashi ( me theks te A pare)”, ka shkruar Oriola sipër fotos, në të cilën pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Për ndryshe, Oriolën së fundi e kemi parë në sfilata të brendit “Guess”, që është një sukses shumë i madh për të. /Lajmi.net/