Pa sutjena dhe me fustan të tejdukshëm, të gjithë sytë tek Rita Ora

Njihet për guximin e saj me veshjen dhe me sa duket ia ka marrë dorës që të mos veshë sutjena.

Edhe natën e shkuar teksa kaloi në tapetin e kuq për “GQ Awards”, Rita Ora u shfaq me një veshje ekstravagante dhe me thithkat e gjoksit jashtë.

Rita e komandoi të gjithë vëmendjen drejt saj, teksa në pah ishte trupi i saj i mbuluar me copën e hollë të fustanit të zi plot shkëlqim.

Me fustan të tejdukshëm, taka dhe mbathje të zeza, duket që Rita ka shumë besim në vete edhe në daljet publike.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image
SHPËRNDAJE