Pamela Anderson pozon zhveshur por nuk e harron maskën

Pamela Anderson është shfaqur atraktive mirëpo nuk e harroi maskën.

Pamela Anderson është një prej emrave shumë të komentuar ndër vite,

Tani edhe pse ka kaluar kohë prej kur ajo është në ekran, biondja seksi vazhdon të jetë aktive dhe madje tejet atraktive në rrjete sociale.

Atraktive u shfaq edhe nëpërmjet një postimi të fundit ku tregon këmbët seksi derisa nuk harron ta vendos maskën dhe sugjeron edhe të tjerët të veprojnë njësoj.

“Vendoseni maskën”, ka shkruar ndër të tjera Anderson.