Pamje me dron nga zona të dëmtuara nga tërmeti

Janë publikuar pamje të xhiruara me dron pas lëkundjeve të shumta të tokës në Shqipëri, ku si pasojë disa persona raportohen se kanë vdekur, derisa një numër i madh kanë mbetur të lënduar.

Deri më tani raportohet se janë 9 viktima, derisa, 28 persona janë shpëtuar dhe janë dërguar për asistencë mjekësore.

SHPËRNDAJE