Pamje: Momenti kur 77 vjeçari nga Vitia i shëruar nga koronavirusi arrin në shtëpi

U kthye në shtëpi si triumfues.

Kjo pasi kosovari i parë që u infektua me koronavirus, i njohur ndryshe edhe si Pacienti Zero, i mbijetoi sëmundjes.

Burri nga Stublla e Vitisë u lirua nga Klinika Infektive, pasi u shërua plotësisht, sikur edhe bashkëshortja e tij.

E kur erdhi në shtëpi, 77 vjeçari falënderoi të gjithë ata të cilët i qëndruan afër dhe që I uruan shërim.

SHPËRNDAJE