Pamje nga aksidenti në Grykë të Rugovës

Dy vetura kanë rrëshqitur nga një urë dhe kanë rënë në lumë në Grykë të Rugovës.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Drelaj të Pejës, ku veturat kanë rënë poshtë si pasojë e ngricave dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Deri te aksidenti ka ndodhur si pasojë e rrugës së rrëshqitshme, transmeton Gazeta Express.

Këto janë pamjet nga aksidenti:

SHPËRNDAJE