Pamje nga festa e ditëlindjes së Matini, Learta ‘shkëlqen’ me pamjen

Learta Jakupi është një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Reja e Shyhretes është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Ajo dhe djali i këngëtare tani janë prindër të një djali e i cili sot feston ditëlindjen.

Learta i ka organizuar festë madhështore djalit, mirëpo ajo që mori gjithë vëmendjen është padyshim pamja e saj./ORAinfo/