Pamje nga vendi i ngjarjes ku një taksist goditi motoçiklistin në Mitrovicë

Sot rreth orës 13:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Mbretëresha Teuta” në Mitrovicë, ku si pasojë lëndime trupore ka marrë një person.

Në një video nga vendi i ngjarjes vërehet së në aksident është e përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Sipas dëshmitarëve, motoçiklisti ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për të marrë trajtim mjekësor.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia dhe është duke e hetuar rastin.

SHPËRNDAJE