Panik në Gërmi, ja çka futet brenda kësaj veture (Pamje)

Sot gjatë ditës u raportua se një gjarpër është futur në veturën e një qytetari në parkun e Gërmisë.

I njëjti kishte lajmëruar organet përgjegjëse për të larguar gjarpërin.

Por, edhe dy orë pas kësaj ngjarje, duket se ende nuk ka rezultate.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Kjo pasi Indeksonline nga vendi i ngjarjes raporton se Policia ka urdhëruar merimangën që të tërheqë veturën në të cilën është futur gjarpëri.

Vetura e tipit Golf 4 momentalisht është duke u larguar nga vendi i ngjarjes.

SHPËRNDAJE