Parashikimi i motit për sot, ja sa do të jen temperaturat

Meteorologët edhe për sot kanë paralajmëruar mot të freskët me temperatura deri në 25 gradë Celcius.

Do të mbretërojë mot me vranësira dhe me reshje shiu i shoqëruar edhe me bubullima, transmeton Koha.net.

Temperaturat në vend janë zbritur pas atyre të larta që për disa ditë kanë mbretëruar në Kosovë.

Meteorologët parashikojnë mot të ngjashëm deri në fund të javës.

SHPËRNDAJE