Pas 25 vitesh, Labi këndon ‘live’ së bashku me motrën

Këngëtari Labinot Tahiri së fundmi ka kënduar së bashku me motrën e tij dhe kjo ndodhi pas 25 vitesh.

Ishte vetë këngëtari ai i cili e ka ndarë videon me ndjekësit e tij në Instagram, video e cila mori pëlqime të shumta e komente.

“Motra ime mysafire në vendlindje, ku ishte musafire te vendi ku quhet Buna Ferizaj!
Dhe si nje ndarje e dikurshme Gurbeti dhe Vendlidja ndau dhe motrat nga vllezerit edhe sot jetojnë largë në mërgim!Tani, pas 25 viteve hera pare që kënduam sebashku në Ferizaj , derisa mbremjen e kishin Grupi Fisniket! Malli për gurbetqarët vazhdon të mos shuhet kurrë nga ata që e kanë pêrjetua mërgimin. Respekt!  Do të publikojmë edhe video të tjera. Saranda ⭐️dhe Labi