Pas akuzave të fansave për gjoksin e vogël, Kejvina Kthella mendon të…

Edhe pse është një nga bukuroshet më seksi të ekranit, për Kejvina Kthellën nuk mungojnë akuzat e shumta nga fansat përsa i përket formave të saj trupore dhe sidomos për përdorimin e photoshop sidomos për të zmadhuar gjoksin e saj.

Gjoksi i vogël duke se është pak problem edhe për Kejvinën dhe kjo e thënë pas deklaratës që bukuroshja bëri gjatë emisionit me Ermalin.

“Kam një problem shumë të madh. Këto mendoja se ishin dhjam, por jo. Është gjoks që merr kot. Por është diçka që do ta zgjidh”, u shpreh Kejvina e veshur me një robdeshanpër, nën të cilit kishte një bust të zi.

Me siguri tani do të shikojmë një Kejvina ndryshe. Ndoshta bukuroshja ka vendosur që të bëj një ndërhyrje kirurgjikale në gjoksin e saj./intv.al/