Pas martesës, Elita merr dhuratën e shumëpritur, si do të reagojë Gjiko

Pas dasmës Elita dhe Gjiko kanë shijuar muajin e mjaltit.

Ata të dy kanë bërë postime nga më të ndryshmet nga koha që kaluan së bashku.

Pas kësaj Elita po vazhdon të jetë mjaftë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka marrë një dhuratë shumë të bukur, e ajo është buzëkuq.

Duket se kjo i ka pëlqyer shumë Elitës, pasi e ka publikuar në Instagram.

SHPËRNDAJE