Pas martesës, ja në çfarë gjendje ka përfunduar trupi i Afërdita Dreshajt

Afërdita Dreshaj vazhdon të mbetët një ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo tashmë është martuar dhe po e shijon jetën në maksimum.

Modelja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në Çeki, por trupi i saj nuk duket aspak mirë. Çka po ndodh me trupin e Afërdites pas martesës? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE