Pas Morenës, një tjetër kosovare në ”rrjetën” e miliarderit Sasha Sobhani |FOTO

Siç duket lidhja me Morena Tarakun, i ka lënë një shije të mirë miliarderit iranian Sasha Sobhani.

Pasaniku nga Irani që shumicën e kohës e kalon në Stamboll, duket se ka një simpati të veçantë për vajzat kosovare!

Ai ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram të një vajze e cila vallëzon me këngën “Shqipe” të reperes Tayna.

Vajza në fjalë vështirë identifikohet, megjithatë ajo vallëzon edhe me këngën e Lumi B “Machiato” dhe i përcjell edhe vetë me këndim këngët e vet Sasha, ka shkruar se mikja e tij është mysafire nga Kosova.

SHPËRNDAJE