Pas ndarjes nga miliarderi iranian, Morena Taraku në lidhje të re dashurie?

Ka disa muaj që Morena Taraku i ka dhënë fund lidhjes me miliarderin iranin, Sasha Sobhani.

Madje dyshja filluan dhe me ofendime ndaj njëri-tjetrit, ku Morena e quajti atë ‘gay’, ndërsa si kundërpërgjigje Sasha publikoi video me disa femra në një dhomë.

E duke qenë se festa e të dashuruarve po afrohet, edhe Morena po përgatitet që t’i blejë diçka të dashuri të saj, ku dhe ka bërë një kërkim në ‘Google’, duke kërkuar dhuratat më të shtrenjta për të dashurin.

Ndërsa, këngëtarja i shtoi disa fjalë ku shkroi “Kur 14 shkurti është duke u afruar…dhe unë jam si..”./GazetaBlic

SHPËRNDAJE