Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi merr ‘goditjen’ e madhe nga ky person i dashur

Ndarja e Mimozës dhe Seldit bëri bujë të madhë në mediat tona.

Korab Shaqiri ishte i ftuari i kësaj jave në emisionin Mirage në rubrikën “Kë zgjedh?”.

Në mesin e shumë artistëve, atij iu desh të zgjidhte dhe mes ish çifti Seldi – Mimoza.Korabi në këtë dyshe vendosi të zgjidhte Mimoza Shkodrën.
“Me Seldin kemi qenë në Akademi bashkë, me që e kam shok, do zgjedh Mimozën”, u shpreh Korab Shaqiri.Ndryshe, Seldi dhe Mimoza u bë afro dy muaj që janë ndarë, madje një gjë të tillë ishte vet Seldi ai që e konfirmoi në spektaklin “Dance Ëith Me”.

Por, ai shtoi se pavarësisht çfarë ka ndodhur, ai ka një respekt të madh për Mimozën dhe familjen e saj.

SHPËRNDAJE