Pas ndeshjes, Dua Lipa kaloi natën në hotel me super yllin e Real Madrid-it

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Dua Lipa performoi në hapjen e finales të Ligës së Kampionëve, ndërmjet Real Madrid dhe Liverpool, e cila u mbajt në Kiev, shkruan CNN Turkey, përcjell Gazeta Blic.

Ylli Dua Lipa realizoi një performancë të shkëlqyer ku argëtoi mbi 70 mijë tifozë në stadium.

Dua Lipa në stadiumin Olimpik, Kiev

Por, nuk mbaroi me aq për këngëtaren më të kërkuar të momentit!

Dua Lipa dhe 22 vjeçari i Real Madrid, Marco Asensio, thuhet se kaluan natën së bashku pas përfundimit të ndeshjes, dhe se kanë qëndruar gjatë gjithë natës së bashku në një hotel.

Dua Lipa në stadiumin Olimpik, Kiev

22 vjeçarja, Dua Lipa ka shitur mbi 2.2 milionë kopje të albumit në gjithë botën, ndërsa me “New Rules” ajo ka arritur të mbledh mbi 1 miliard klikime në Youtube./Gazeta Blic

SHPËRNDAJE