Pas një kohe Mimoza Shkodra shkon për tu rregulluar të frizerka, në këtë gjendje ka përfunduar

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar.

Që nga fillimi ajo u bë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo.

Mimoza krahas karrierës së saj muzikore është shumë e përfolur edhe për jetën private e sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

E pas lirimit të masave dhe hapjes së frizerkave, Mimoza ka shkuar për tu rregulluar.

Ajo ka publikuar disa foto pasi ka rregulluar flokët. E veshur me fustan me stil, Mimoza po duket në super formë.

SHPËRNDAJE