Pas përplasjes së Shyhretes me Motrat Mustafa, Engji bën veprimin e papritur

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Engji u bë e njohur në fillim si vajza e këngëtares, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Tani ajo është shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesionin e saj.

Kohëve të fundit po përflitet shumë për përplasjen mes Shyhretes dhe Motrave Mustafa, ku Shyhretja dje foli për këtë ҫështje në një emision.

E këtë e ka shpërndarë edhe Engji, në mënyrë që ta shohin të gjithë.