Pas shumë vitesh! Në këtë emision shqiptar do ta shihni Unikkatilin

shtë reper shumë i dashur te publiku shqiptar.

Por, përpos që nuk shfaqet në klipe, shumë, tepër të rralla i ka edhe paraqitjet televizive.

E pas shumë vitesh, ai po i rikthehet ekranit.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë)

Unikkatil së fundmi po ndodhet në Zvicër ku do të mbaj një koncert për fansat e tij shqiptar.

E këtë vizitë në këtë shtet e ka shfrytëzuar moderatori Labinot Gashi i cili siç duket reperin do e ketë në emision.

Të paktën kështu e tha vet ai përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

SHPËRNDAJE