Pas thumbimeve, Tayna tani fillon edhe me foto provokuese

Tayna është njëra nga reperet më të reja shqiptare, e cila ka bërë shumë bujë që në fillim.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur në bikini dhe duket shumë seksi e provokuese.

Në këto imazhe e shohim duke pirë verë në një gotë shampanje.

“Unë pi verë në një gotë shampanje për të treguar se bëjë cfarë dua” ka shkruar “rebelja” Tanya.