Pasi e ofendoi publikisht, Burim Ademi ia kthen keq Rinës

Rina Balaj ka qenë një nga të ftuarat e radhës në emisionin “Mirage”.

Reperja ka folur për projektin e fundit “Gigi” në duet me Sin Boy si dhe për “dissat” që përdor në këngë.

Burim Ademi i cili njihet për videot qesharake që poston në rrjete sociale, në një video kishte bërë shaka me repen.

Për “Mirage”, Rina ka folur për herë të parë lidhur me atë video, ku ndër të tjera tha “Tipat si ai janë bullshit”.

Menjëherë pas intervistës në “Mirage”, Burim Ademi ka reaguar me një video të re, edhe këtu duke bërë shaka./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE