Pasi e puthi Roza Latin, Fero iu “gjuhet” live prezantueses kosovare

Reperi i njohur nga Gjilani Fero, kishte bërë bujë së fundmi kur në emisionin “Why Not” ishte puthur me prezantuesen nga Shqipëria, Roza Lati.

Fero i cili ka shpërthyer me këngët e tij duket se e ka në ADN, t`i ngacmoi prezantueset shqiptare, shkruan Albanien Show

Interpretuesi i hitit “Mamacita” ka qenë i ftuar tek emisioni “WAZZUP” i cili transmetohet në Klan Kosova, ai në këtë emision ka ngacmuar live prezantuesen joshëse kosovare, Elmira Sadrijaj

Përndryshe Elmira është prezantuese e re dhe po pëlqehet shumë nga masa.

Për ta parë këtë moment, shikojeni videon nga minuta 12:35/Albanien Show

SHPËRNDAJE