Pasi fitoi Kupën e Kosovës, kapitenia e Istogut mori propozim për fejesë

​Natë ëndrrash për Albina Rugovën. Përveç Kupës që fitoi mbrëmë, ajo u befasua nga i dashuri që i propozoi në parket…

Ndeshja finale në kuadër të Kupës së Kosovës në Hendboll në konkurrencën e femrave mes ekipeve të Istogut dhe Kastriotit të Ferizajt përfundoi në favor të ekipit të Istogut.

Por, për kapitenen e Istogut, Albina Rugovën, ishte një gëzim i dyfishtë.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Kjo pasi iu dorëzua në duar Kupa nga presidenti i Federatës së Hendbollit të Kosovës, Eugen Saraçini, ajo mori edhe një propozim fejese nga i dashuri i saj po ashtu hendbollist i ekipit Besa FamGas, Drilon Tahirukaj, raporton “rtv21”.

E befasuar dhe mes lotëve, Albina nuk mendoi dy herë, duke iu përgjigj me (PO).

SHPËRNDAJE