Pasi miliarderi kaloi natën me vajzën nga Kosova, ja si i ‘hakmerret’ Morena

Morena TarakuSasha SobhaniKa afro dy javë që mediat rozë u pushtuan me lajme rreth ndarjes së Morena Tarakut nga miliarderi nga Teherani.

Ndërsa sot, miliarderi Sasha Sobhani publikoi pamje teksa shfaqej nën shoqërinë e një vajzë nga Kosova, ku këtë e kishte bërë të ditur vet ai përmes përshkrimit të fotos së publikuar.

……………………………………………………………………………………………………………..
Avokatja shqiptare me skenat më seksi e zhveshur mbi tavolinë

……………………………………………………………………………………………………………..

Por, ndërsa Sasha po argëtohej me bukuroshen nga Kosova, e cila vallëzonte nën ritmet e këngës së re të Tyna-s, “Shqipe”, Morena Taraku kishte zgjedhur një mënyrë tjetër, shkruan GazetaBlic.

Bukuroshja nga Prishtina po argëtohej nën shoqërinë e papagallit të saj, të cilin ka disa ditë që e bën pjesë të storieve të saj në Instagram, duke vendosur kështu të “hakmerret” ndaj Sashës në një mënyrë më të lehtë.

Morena ka disa ditë që është kthyer në Kosovë, ku dhe do të mbajë disa koncerte.

SHPËRNDAJE