Pasi u lirua nga burgu, Fero jep lajmin e shumëpritur (Foto)

Tre ditë më parë lajmi për rrahjen e Feros bëri bujë në media këto dy ditë, shkruan GazetaBlic.Në lagjen Veterrnik, ai u rrah nga katër persona dhe u kërcënua me armë.

Por, reperi Fero dhe menaxheri i tij, Met Elshani u arrestuan dhe u dërguan në qendrën për mbajtje për 48 orë.Madje, Fero publikonte dhe video nga burgu ku bënte shaka, duke mos e vrarë shumë mendjen se ku ndodhej.Dje, pasdite ai publikoi një fotografi ku tregonte se ishin liruar.

Por, duket se ai nuk do merret më me këtë çështje, dhe i është drejtuar fansave të tyre duke ju treguar përmes një postimi të bërë se shumë shpejt do të lansojë projektin e radhës me titull “Veni i parë”.

SHPËRNDAJE