Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?

Majlinda Zeka me t’u bërë nënë u përball me një sfidë për ta rritur e vetme djalin e saj, pasi u nda nga reperi Majk.

Ajo në postimet e saj në Instagram shihet se tërë kohën e saj ia kushton Roanit

Majlinda në Instagram u pyet se si ka vepruar familja e saj kur e ka lindur e vetme Roanin dhe ajo dha përgjigjën se e ka pasur mbështetjen më të madhe nga ata./ORAinfo/

……………………………………………………………………………………………………………..
Ja çfarë i bëri shqiptari tifozit serb sa ishin duke e shikuar një ndeshje të Botërorit në një shesh

……………………………………………………………………………………………………………..

SHPËRNDAJE